Sophos XG Firewall Güvenlik Duvarı

XG Güvenlik Duvarı, muazzam bir kör noktayı ortadan kaldırarak şifreli, kaçamak veya zor olsun, tüm ağ trafiğiniz için olağanüstü görünürlük ve içgörü sağlar.

XG Firewall, henüz görmediğimiz tehditleri yakalamak için tasarlanmış benzersiz ve yenilikçi teknolojiyle fidye yazılımı, kripto madencilik, botlar, solucanlar, korsanlar, ihlaller ve APT'ler gibi en son gelişmiş tehditlere karşı en iyi korumayı sunar.

Sektör lideri IPS, en son ağ istismarlarına karşı yüksek performanslı koruma sunar.

Derin öğrenme teknolojisini kullanarak, yeni ve sıfırıncı gün tehditlerini ağınıza girmeden önce tespit ediyoruz.

Intercept X'in en son teknolojisini kullanarak şüpheli dosyaları güvenli bir bulut ortamında analiz ederek uygun maliyetli korumada sınırları zorluyoruz.

Ağınızı Tamamen Korumak için Performans Harcıyoruz

XG Firewall, performanstan ödün vermeden en son yeni nesil koruma teknolojilerinin tümünden tam olarak yararlanabilmenizi sağlayan, endüstri lideri performans ve korumalı Mbps başına fiyat sunar.

Teklif Almak İçin Tıklayınız.

Xstream Mimarisi

Yeni paket akışı işleme mimarimiz, olağanüstü düzeyde ağ koruması ve performansı sağlar.

XG Serisi Cihazlar

En yeni çok çekirdekli CPU'lar, cömert RAM ve katı hal depolama, yeni Xstream mimarisinden en iyi şekilde yararlanır.

Kanıtlanmış Performans

Hem güvenlik etkinliği hem de korumalı Mbps başına fiyat açısından tutarlı bir şekilde en iyi performans gösterenler arasında derecelendirilmiştir.

SD-WAN Evrimleşti

Eşi görülmemiş netlik, bağlantı ve kontrol sağladık.

XG Firewall, bağlantı ihtiyaçlarınız üzerinde benzeri görülmemiş bir netlik ve kontrol sağlayan benzersiz yeteneklerle SD-WAN'ı geliştirir.

Senkronize SD-WAN

Senkronize Güvenliğin, güvenilir SD-WAN yol seçimi ve yönlendirme kararları vermek için sağladığı %100 uygulama görünürlüğü ve denetiminden yararlanır.

SD-RED Şube Ofis Bağlantısı

El değmeden şube ofis uç cihazlarımız, SD-WAN dağıtımlarını basit, kolay ve güvenli hale getirir.

Esnek Bağlantı Seçenekleri

Başka hiçbir güvenlik duvarı, eksiksiz kablosuz, hücresel, bakır ve fiber seçenekleriyle XG Güvenlik Duvarı kadar çok modüler ve esnek bağlantı çözümü sunmaz.

XG Firewall, kuruluşunuz ve ağınız büyüdükçe sorunsuz ve ölçeklenebilirlik sağlayan güçlü bulut tabanlı merkezi yönetim ve raporlama araçları sağlar.

Sophos Central, konfigürasyon değişikliklerini kolayca yapmak, ürün yazılımı güncellemelerini başlatmak, yedeklemeleri yönetmek veya yeni güvenlik duvarlarını dağıtmak için güçlü yönetim araçları seti sağlar.

Esnek merkezi raporlama, ağınızı çeşitli yerleşik raporları kullanarak görselleştirmenize veya kendi özel raporlarınızı oluşturmanıza olanak tanır.

Yüksek kullanılabilirliği sağlamak için yalnızca bir çift XG Güvenlik Duvarını birbirine bağlayarak ek ölçeklenebilirlik, esneklik ve iç rahatlığı elde edin. Bu kadar kolay.

XG Firewall, Intercept X ile gerçek zamanlı olarak entegre olan dünyanın en iyi siber güvenlik sisteminin bir parçasıdır.

Senkronize Güvenlik, kullanıcıları, uygulamaları, cihazları ve güvenilirliklerini gerçek zamanlı olarak otomatik olarak tanımlar, doğrular ve doğrular.

Güvenlik Heartbeat dinamik güvenlik duvarı ilkeleri, cihaz uyumluluğu, sağlık durumu ve kullanıcı, uygulama veya trafik kimliği gibi güven değişikliklerine anında uyum sağlar.

Senkronize Güvenlik, uyarlanabilir mikro segmentasyonu etkinleştirmek için ağ erişim kontrolünü ve cihaz izolasyonunu otomatikleştirir.

XG Firewall, herhangi bir ağa uyacak şekilde güçlü ve modüler bir donanım cihazı modellerinin yanı sıra yazılım, sanal ve bulut dağıtım seçenekleri sunar.

Hizmetlerimizin tamamını görmek için tıklayınız

XG Firewall, teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun.

SIBERP Siber Güvenlik ve ERP Yazılım Sistemleri