parallax img
parallax img

Hakkımızda

SIBERP Siber Güvenlik ve ERP Yazılım Sistemleri
Biz, SİBERP Bilişim Sistemleri
Siber Güvenlik ve ERP Kurumsal Yönetim Çözümleri hizmeti sunuyoruz.

Uzun yıllardır bilgi güvenliği alanında faaliyet gösteren ve misyonu 'bilgi güvenliğinde büyük resmi tamamlamak' olan SibErp Bilişim siber güvenlikle ilgili çalışmalarına ve Müşterilene sunduğu ERP Sistemleriyle hizmetlerine hızlı bir şekilde devam ediyor.

Eğer siz de 'Siber tehlike bir tık kadar yakında…' gerçeğini benimsiyorsanız, Siberp Bilişim’i aramalısınız. Sadece Siber Güvenlik'mi? Hayır. Çeşitli uygulamalar ve yazılımsal çözümler üreterek şirket verimliliğini artırıyoruz.

Siberp Bilişim siber güvenlik alanında yaptığı çalışmalarla, en geniş bir çerçeve mimari yaklaşımıyla, yapısal büyüklük ve beklentileri farklı kamu ve özel sektör kurumlarının ihtiyaçlarına esnek olarak uyarlanabilecek 'ölçeklenebilir' büyüklükteki Siber Güvenlik Operasyon Merkezlerinin (Security Operations Centre: SOC) mimari ve tasarımına odaklanmaktadır. Bu mimari ve tasarımlar, aynı zamanda Haziran ve Kasım 2013 tarihlerinde Resmî Gazetede yayımlanan kamu kurumları ve kritik altyapıya sahip sektörlerin siber güvenlik yapılanmasına ilişkin 'Siber Olaylara Müdahale Ekibi: SOME' konseptine karşılık gelmektedir. SOME’lerin ilgili mevzuatla belirlenen görev ve sorumluluklarını tam olarak yerine getirebilmesi, sadece kurumların bu konuyla ilgili personel tahsisiyle mümkün olmamakta, ayrıca görevin yürütülmesine uygun yapıda ve ölçekte bilişim, donanım ve yazılımından oluşan bir paket yada setinde temin edilmesini gerektirmektedir. Siberp Bilişim kurumun ihtiyaçlarını analiz ederek, gerekli olan teknolojiyi ve hizmetleri bir paket halinde sunabilmektedir.

Diğer Hizmetler:

Kamu kurumları ve Özel şirketlere sunduğumuz hizmetler

Hizmetlerimizin tamamını görmek için tıklayınız
SIBERP Siber Güvenlik ve ERP Yazılım Sistemleri