NAS Server Yedekleme Üniteleri

NAS (Ağa Bağlı Depolama) ev veya ofis ağınıza bağlı bir akıllı depolama aygıtıdır. Tüm aile ve meslektaşlarınızın dosyalarını önemli belgelerden değerli fotoğraf, müzik ve video koleksiyonlarına kadar NAS'da saklayabilirsiniz. Bir web tarayıcı veya mobil uygulamalar kullanarak, dosyalara erişebilir ve NAS aracılığıyla internet üzerinden sağlanan çeşitli hizmetleri kullanabilirsiniz.

Sizin ve Ailenizin Neden Buna İhtiyacı Var?

Teklif Almak İçin Tıklayınız.

Her gün kaç fotoğraf ve video çekiyorsunuz? Telefonunuz veya dizüstü bilgisayarınızdaki boş alan bitiyor mu? Sürekli olan sorunumuz, dijital dosyalarımızın sayısının artmaya devam etmesi ve farklı cihaz ve servislere dağılmış olmalarıdır. Bu dosyaları tek bir güvenli yerde birleştirmek için güvenli ve merkezi bir depolama çözümüne ihtiyacınız vardır.

Dosyaların genel bulutta depolanmasının başlıca sakıncaları, bir başkasının tüm kişisel dosyalarınızı tutmasına izin vermek ve yüksek aylık abonelik ücretleridir. USB sürücülerinin eksiklikleri, saha dışı erişim eksikliğinden ve otomatik yedeklemeden, kayıplara veya hasara yol açabilecek taşınabilirliğe kadar uzanır.

NAS, modem ev için en iyi alternatif ve zorunluluktur. NAS'ın sizin için başka neler yapabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Synology NAS Sizin İçin Ne Yapabilir

PC ve Mac'i otomatik olarak yedekleyin

Drive dosyaları ailenizin merkezi bir NAS ile PC/Mac arasında senkronize etmesini sağlar. Drive, verimliliği en üst düzeye çıkarmak için önceki sürümleri geri yüklemeyi ve dosyaları doğrudan yerel bilgisayarlardan paylaşmayı destekler. Mac kullanıyorsanız, Mac'inizi Time Machine aracılığıyla Synology NAS'a yedekleyebilirsiniz.

iOS ve Android için fotoğraf ve video yedekleme

Cep telefonları tarafından çekilen tüm aile fotoğraflarınız ve videolarınız Moments ile NAS'ınızdaki tek bir kişisel yere otomatik olarak yedeklenebilir. En önemlisi, fotoğraflar AI teknolojisinin gücü ile benzer yüzlere, yerlere ve konulara göre otomatik olarak gruplandırılır.

Üstün medya oynatıcı olarak NAS

Cihazlar arasında kopyalamak zorunda kalmadan bilgisayar, mobil cihaz, Apple TV ve Android TV'den video izlemek mi istiyorsunuz? Video Station videoları bu cihazlara aktarır. Ayrıca, video koleksiyonlarınızı otomatik olarak indirilen posterler ile zenginleştirir, altyazıları internetten arar ve videoları arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

Dosyalarınızı güvenle paylaşın

NAS üzerinde saklanan dosyaları arkadaşlarla paylaşmak çok kolaydır. Bir dosya veya klasör üzerine sağ tıklayın ve Dosya Bağlantılarını Paylaş veya Dosya Talepleri Oluştur öğesini seçin ve bir bağlantı oluşturun. Arkadaşlarınız seçilen dosyayı veya klasörü indirmek için bağlantıyı izleyebilir veya bir DSM hesabıyla veya DSM hesabı olmadan NAS'ınıza sizin belirlediğiniz koşullarda dosya yükleyebilir.

NAS'ı kullanmak kolay ve bütçeye uygundur

Synology çeşitli zaman kazandıran hizmetler sunar NAS'ınıza kolay erişim sağlayan ve karmaşık yönlendirici ayarlarından sizi kurtarır. Sezgisel kullanıcı arabirimi ve kapsamlı eğitimler de NAS'ınızı kolayca yönetmenize yardımcı olur.

Genel bulut depolama planlarınızı güncellemekten bıktınız mı? Synology NAS, aylık abonelik ücretleri olmadan çok daha büyük bir depolama alanı sağlar. Depolama alanını aile üyeleriyle paylaşın - tüm hane halkına fayda sağlayacak küçük bir yatırım yapın.

Başlamak için mükemmel

Eviniz için mükemmel Synology NAS'ı mı arıyorsunuz? Şu modelleri öneriyoruz.

DS220j

Ev ve kişisel bulut kullanımı için çok yönlü giriş seviyesi 2 yuvalı NAS

DS620slim

Evde veri yedeklemesi ve multimedya izleme için güçlü giriş seviyesi 6 yuvalı NAS

DS420+

Kişisel multimedya bankanız

DS1019+

Multimedya özellikli kişisel bulut çözümü

Hizmetlerimizin tamamını görmek için tıklayınız

NAS Server Yedekleme Ünitesi, teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun.

SIBERP Siber Güvenlik ve ERP Yazılım Sistemleri