Masaüstü Yazılım Hizmeti

Masaüstü yazılım hizmetleri iş gücünüzü hafifletmek ve verilerinizi güvenli bir biçimde depolamak amacıyla üretilmiş uygulamalardır. Teknik olarak son kullanıcının işletim sisteminde bulunan verileri alarak depolayan sistemler olarak tanımlanabilir. Küçük işletmeler tarafından stokta bulunan malları ve hesap girdilerini yönettikleri sistemleri kapsayabileceği gibi, büyük ölçekli firmaların farklı tiplere ayrılan milyonlarla ifade edilen veri girdilerini sizlere sunar.

Masaüstü yazılımları şirketler için oldukça faydalıdır. Verileri güvenle depoladıkları gibi, gerek görüldüğünde personelle paylaşma konusunda son derece etkilidir. Kapalı devre olarak çalışan bu sistem güvenlik açısından diğer uygulamalardan üstündür. Aynı zamanda web tabanlı uygulamalarla kıyaslandığında hızlı ve daha işlevsel oldukları bilinir. Kolay bir biçimde grafiksel olarak analiz yapma imkânını sunarken iş akışını hızlandırır ve hata seviyesini en aza indirger. Özellikle bilgi işlem sektörü için vazgeçilmez unsurların arasında yer alır. Şirketlerin verimliliğimi arttırdığı için aslında her firmanın ihtiyacı olan bir sistem denilebilir.

İşyerinizde verimi arttırmak, işlerinizi daha kontrollü bir biçimde yürütmek ve tüm bilgilerinizi depolamak için hazır paket programlar kullanabilirsiniz. Fakat bu programlar sizin için uygun performansı vermeyeceği gibi beklentilerinizi karşılamak konusunda yeterli olmayacaktır. Sizin için en ideal çözümü masaüstü yazılımları sağlamaktadır. Çünkü size özel konseptlerde geliştirilebilirler. Genel anlamda C# yazılım diliyle geliştirilen masaüstü yazılımları ihtiyacınız ve istekleriniz doğrultusunda diğer yazılım dillerinden de beslenebilir.

Teklif Almak İçin Tıklayınız.

İhtiyacınız veya talebiniz doğrultusunda sizin için en doğru program için öncelikle sahada çalışmayı ve planlama ile beraber altyapı kodlamasıyla devam ediyoruz. İşleyişin kolaylığı ve maliyet düşürme aşamasında gerekli tüm çalışmalar yaparak ihtiyaçları karşılıyoruz.

Web Yazılım Hizmeti

Web yazılım, web server olarak bilinen sunucu içerisinde olan yazılımların tümünü anlatan addır. Lakin benim bahsettiğim yazılım web sitenizde bulunmasını istediğiniz eklentilerin ve kontrollerin bütünü anlamını taşımaktadır. Örnek olarak bir web sitesi yaptırıyorsunuz, web sitenizde bir yönetim paneli olmasını istiyorsunuz.Yönetim için panele girdiğinizde, sitenin içeriğini değiştirebilmek, kullanıcıları kontrol edebilmek, yeni yazılar ya da sayfalar eklemek gibi özellikler olmasını istiyorsunuz... İşte bu noktada ihtiyacınız olan web yazılımdır. Web tasarım tek başına çok şey ifade etmez ama yazılım ile birlikte yapıldığında, kullanılabilirlik anlamında ekstra güçlü bir siteye sahip olursunuz. Web yazılım ve Web tasarım için bizimle çalışmanız sizi başarıya doğru hızlı bir şekilde ulaştıracaktır.

Bütün bu yazılım dillerinde kodlama yaparken, internet sitesinin SEO uyumlu olmasına ve mobil versiyonlarının da hazırlanmasına ihtiyaç vardır. Ayrıca yönetim panelinin de titizlikle hazırlanması gerekiyor. Web sitesi yazarken, her kod satırının sonuna, kodun ne iş için kullanılacağının yazılması gerekiyor. Eğer böyle yapılırsa, web tasarımını geliştirecek kişiler için de kolaylık sağlanmış olur.

Mobil Yazılım Hizmeti

Android Uygulama Geliştirme

Akıllı telefon pazarının %60’ını kapsayan mobil sektör yazılımı Android için size özel çözümler sunuyoruz. Mobil uygulama yaptırırken kullanıcı kitlesi ile göz dolduran Android’i göz önüne almanızı tavsiye ediyoruz.

IOS Uygulama Geliştirme

Çağımızın en popüler cihazı olan iPhone’nun yazılımı olan IOS için firmanızın veya girişiminizin mobil platformlarda daha etkin olması hedefi doğrultusunda kurumsal kimliğinizi yansıtacak, yaratıcı uygulamalar geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama Analizi

Mobil Uygulama Yazılımı yaptırmak isteyen firma ya da şahsın tüm ihtiyaçlarını, taleplerini ve hedeflerini dinleyerek kendi yorum ve önerilerimizle birlikte projenin ilk adımlarını atıyoruz. Tasarım ve yazılım başlamadan müşteri tarafından gelen taleplerin iyi analiz edilmesi yoluyla, oluşabilecek tüm aksaklıkları yazılım başlamadan önce tespit edip sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmanın temellerini atıyoruz.

Hizmetlerimizin tamamını görmek için tıklayınız

Yazılım veya Uygulama Hizmeti almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun.

SIBERP Siber Güvenlik ve ERP Yazılım Sistemleri